MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 6068600
nr 606 8600
Matsalsbord
Gustaviansk stil, längd: 150, djup: 95, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 26 oktober 2009
kl 19:05:30
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
500 kr
Den Gustavianska stilen